top of page

O nas

Walllove to My: Marzena Kozyra-Miazga i Sławomir Miazga. Architektura, aranżacja i dekorowanie wnętrz są naszą pasją.

 

W dwóch osobach łączymy trzy artystyczne kierunki: malarstwo, rzeźbę i architekturę. Wykształcenie - Malarstwo i Rzeźba na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Architektura na Politechnice Wrocławskiej - w połączeniu z doświadczeniem dają gwarancję dopracowania każdego detalu. Marzena ma we krwi kolory, a Sławek – formy. Ona z dłoni nie wypuszcza pędzli, zaś spod ręki Sławka wychodzą małe i duże formy przestrzenne. Te same dłonie tworzą „małe” rzeźby i „wielką” architekturę. Uzupełniamy się na etapie idei i realizacji.

 

Od 2003 roku aranżujemy i dekorujemy wnętrza - duże i małe. Od mieszkań przez prywatne rezydencje, aż po miejsca użyteczności publicznej, wśród których są: kluby, restauracje, pensjonaty czy biura podróży. Nasze realizacje spotkacie Państwo na terenie całej Polski. Kilka projektów – także poza jej granicami.

 

W Walllove wsłuchujemy się w potrzeby klienta, interpretujemy je i przekładamy na środki artystyczne. Nasze doświadczenie w projektowaniu pozwala nam przewidzieć, jak poszczególne elementy będą „żyły” we wnętrzu. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje projektowe. Nasza wiedza, zawodowe doświadczenie i poczucie piękna pozwalają tworzyć wnętrza, w których będziecie Państwo przebywać z przyjemnością.

 

Stworzyliśmy Walllove z myślą o klientach szukających oryginalnych pomysłów i realizacji o wysokiej jakości. Zapraszamy do wspólnego projektowania.

 

Marzena i Sławomir

 

Walllove

 

Marzena Kozyra-Miazga

mgr sztuki

artysta plastyk

Sławomir Miazga

mgr inż. architekt

plastyk

bottom of page